Sık Sorulan Sorular


Ürünleriniz ev yapımı mı?
Ürünlerin  içerisinde hiç bir katkı maddesi bulunmamamakla birlikte hepsi el ve ev yapımıdır

 Kullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli?
Kurabiyelerimizin  görünüşleri kadar tatları da güzel ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle, ürünlerimizin yapımında kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalar arasından seçilmektedir. Süslemede kullanılan malzemeler ise çoğunlukla yurtdışından temin edilmekte olup gıda süslemede uzman dünyaca ünlü firmaların ürünleri tercih edilmektedir.

Ürünleriniz kimyasal madde içeriyormu ?
Ürünlerimizin tamamı organik olup 1. kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Katkı maddesi içeren hiç bir ürün kullanılmamaktadır.
Tamamen yenilebilir malzemelerden hazırlanmaktadır.

Ürünlerin lezzetleri konusunda bilgi verebilir misiniz?
Kurabiyeler: vanilya,limon,kakao,zencefil &tarçın aromaları kullanılmaktadır.
Cupcakeler: Vanilyalı ve kakao,kekler içerisine bitter veya beyaz çikolatalı ganaj,parça çikolata ve taze meyve seçeneklerinde arzuya göre yapılmaktadır.

Ürünlerinizin dayanma süresi nedir?
Kurabiyeler serin ve kuru  bir ortamda saklandığı taktirde dayanma süreleri 30-40 gündür. Cupcakeler ise buzdolabında muhafaza edilmeli ve 3-4 gün içinde tüketilmelidir.

Nasıl sipariş verebilirim?
Siparişleriniz e-mail ya da telefon yoluyla kabul edilmektedir. Siteden beğenmiş olduğunuz bir modeli seçebilir veya kendinize özel farklı bir çalışma hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Şeker hamurlu kurabiyelerin fiyatları modeline göre değişmektedir.En az 15 adet sipariş kabul edilir.40 adet ve altı  siparişinizde adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten 1 hafta önce siparişinizi kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilmektedir.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?
Ödemeyi siparişiniz onaylandıktan sonra vereceğimiz hesap numarasına yapıyorsunuz

Ürünlerinizin sunumunu nasıl yapıyorsunuz?
Ürünlerimizi tek tek poşetleyip şık kutularda  hediye paketi şeklinde sunuyoruz.Arzu ederseniz kurabiyelerin ekstra ücret talep etmeden çubuklu olacak şekilde hazırlanması da mümkündür. Fakat sepet,kova, vs. gibi özel isteklerinizde ek ücret talebinde bulunmaktayız.

Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz?
Kurabiye ve cupcakeler Türkiyenin her yerine özenle paketlenerek Aras  kargo ile gönderilir.Kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo gönderilerinde kurabiyelerin kırılma riski var mıdır?
Paketleme, oldukça özen gösterilerek yapılmasına rağmen hassas olan bu ürünlerin kırılma riski vardır. Ancak  kırılma riskine karşı fazladan kurabiye ekliyoruz…..


Special design for Kurabiye Cafe by GeCe